Puslapio kategorija: Jūsų sapnai

ka reiskia sapnuoti drauga,kuris sapne apkabina is nugaros… 2

Sveiki,norejau paklausti ka reiskia sapnuoti drauga,kuris sapne
apkabina is nugaros per liemeni ir sako,- as labai gailiuosi?Visas veiksmas vyksta mano tevu namuose,daznai jis lankydavosi pas mus ir
kaip realybej,sedi sapne toj pacioj vietoj prie stalo.. Draugas mires
pries keleta metu (jaunas,taciau sava mirtimi-sirdis),su juo rysys
musu buvo gana stiprus,jutau net stipria empatija is jo puses visada.. taciau buvome tik draugais,visada su didele pagarba vienas kitam,be jokiu priekabiavimu jo simpatija budavo isreiskiama. Sapne toks jausmas,jog jis ta simpatija toliau man reiskia,as suvokiu jog jo nebera ,taciau nesuprantu ka norejo man pasakyti,del ko jis labai gailisi… Esu sunerimusi,as ji sapnuoju gana daznai.. Uzdegu zvakute laiks nuo laiko,nes gyvenu ne Lt,negaliu aplankyti jo kapo. Pati esu sukurusi seima,ir man neramu..aciu uz atsakymus.

 

sapnininkas: Sveika, Rasa(vardas pakeistas). Iš to, kaip Jūs aprašote sapną, jaučiasi, kaip Jūs vertinate pagarbius ryšius tarp artimų žmonių. Deja, ne visi artimieji savo tėvų šeimoje buvo to išmokyti. Apkabinimas iš nugaros atspindėtų globą, apsaugą. Gali būti, kad ne tik jis apgailestavo, bet ir Jūs apgailestaujate, kad nebuvote artimesni.

sapnininkas: Kartais sapne vienas artimas žmogus pakeičia kitą(pvz., Jūsų vyrą ar kitą artimą), iš kurio Jūs tikitės pagarbos, apsaugos ar atsiprašymo.

 

Labai aciu uz atsakyma. Istikruju jis buvo vyresnis uz mane ir nuolatos mane globojo.buvo zmogus i kuri visada galejau kreiptis pagalbos.. O as tiesiog nespejau su juo atsisveikinti. Buvau jau isvykus i uzsieni,o jis jaunas vyras,paciame jegu zydejime-uzgeso netiketai. 🙁 o dabar nuolat lanko sapnuose..

sapnininkas: Rašote taip, lyg jaustumėtės kažkiek kalta, apgailestautumėte, kad išvykote, kad nespėjote atsisveikinti

 

Zinokit,taip ir jauciuosi 🙁

sapnininkas: Tai čia Jūs labai to gailitės? O judviejų apsikabinimas atspindi ryšį tarp Jūsų? Ar amžiaus skirtumas buvo barjeras judviem būti kartu kaip mylimiems?

 

As gailiuosi ,tiesiog kad nespejau atsisveikinti. Jis buvo draugas is didziosios raides,o as tinkamai to neivertinau,tikejausi gryzti atostogu,aplankyti ir toliau dziaugtis gyvenimu. Metu skirtumas nebuvo toks didelis,taciau simpatija didele jutau is jo puses,man jis buvo tiesiog draugas,nieko daugiau. Ne minciu jokiu apie artimesne draugyste nebuvo is mano puses. Todel sapnas kiek ir suglumino,ir ypatingai jo pasakymas-as labai gailiuosi.

sapnininkas: Atrodo, kai Jums prireikia palaikymo, apsaugos, globos, Jūs tai gaunate iš jo sapne.

Jis galėjo atstovauti kitą artimą žmogų – sapne taip būna…

O Jūsų žodyne išsireiškimas „aš labai gailiuosi” reiškia atsiprašymą?

 

 

Tikriausia taip ir yra,nes artimuju praktiskai nera.. O jo tas pasakymas man nereiskia atsiprasymo,gal daugiau priesingai uzmina misle. Jis neturejo ko atsiprasyti,labai draugiskai bendravom

As jo turejau gal daugiau atsiprasyti,kad nebespejau gryzti..

Aciu uz jusu paaiskinima,dabar kazkiek ramiau ir aiskiau. Turbut globoja ir saugo jis mane is dangaus toliau.. Kartais taip atrodo net jauciu. Galbut tik pritruko laiko Siek tiek musu draugystei..

sapnininkas: Ar tai buvo Jūsų valioje, ar Jūs galėjote žinoti, kad taip atsitiks? Gal sapnas rodo, kad be reikalo sau priekaištaujate?

Gera gyventi, kai yra kas iš dangaus saugo.

Ne tai nebuvo mano valioje,ne minties nebuvo kad taip nutiks. Kaip minejau jis buvo sveikas ir jaunas vyras. Keistai sapne pasirode jo apkabinimas,lyg juntama simpatija. Nes nuolat jis ja parodydavo budamas gyvas,bet kulturingai gerbdamas mane ir zinodamas,kad turiu jau drauga. Na dviprasmiskos mintys,faktas sapnas suglumino ir priverte susimastyti.

Kartais draugystė pereina į meilę ir aistrą, kartais aistra nepereina į draugystę ir pagarbą…

Iš anksto žinoti negalime, deja…

Tikrai taip.. Pritruko laiko turbut viska ivertinti..

Todėl, kad tai – ne mūsų valioje, verta sau atleisti ir nesigraužti – toks gyvenimas.

Aciu labai uz jusu konsultacija! Dabar jau ramiau sirdyje

Prašau.