A B C D E F G H I Y J K L M N O P R S T U V Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Žodynas

Čekis

Panašios reikšmės:

Pinigai

Celibatas

Panašios reikšmės:

Saikingumas

Cementas

Panašios reikšmės:

Betonas

Česnakas

Šis simbolis reiškia nuorodą į vyro seksualumą.

Panašios reikšmės:

Maisto produktai
Svogūnas

Chaosas

Chaotiškus sapno reginius suvokiame paraidžiui. Pirminė chaoso reikšmė – kūrybos pradžia. Jei po pradžios chaoso seka tvarkos simboliai, tai geras ženklas.

Panašios reikšmės:

Direktorius
Policininkas
Prašalaitis
Vyras

Chirurgas

Panašios reikšmės:

Gydytojas
Operacija

Cigaretė

Šis sapno simbolis reiškia dvasios aktyvumą, įkvėpimą ir mėgavimąsi gyvenimu, tačiau ir priklausomybę, nesavarankiškumą bei nervingumą.

Panašios reikšmės:

Alkoholis

Cirkas

Artisitiniai bei akrobatiniai cirko numeriai simbolizuoja santūrumą, minčių sutelkimą ir proto kontroliuojančius poelgius. Tikslesnė reikšmė paaiškėja iš sapno konteksto.

Citrina

Dažniausiai sapnuojama citrina turi pagrindinį – vaisiaus – simbolį. Tai reiškia, jog pasitikima savimi, ugdoma asmenybė, tai sėkmės ir laimės ženklas. Tačiau kartais tai gali reikšti ir ką kita – nusivylimą ir kartėlį.

Panašios reikšmės:

Sultys

Čiuožimas

Čiuožimas sapne simbolizuoja harmoningumą, vikrumą, savitvardą, pasitikėjimą savimi. Jei sapne pargriūvama ant ledo ar susižeidžiama, tai reiškia perspėjimą nepervertinti savęs, nebūti lengvabūdiškam. Toks sapnas ragina sapnuojantįjį realistiškiau vertinti savo jėgas. Jei čiuožimas teikia džiaugsmo, vadinasi, trokštama sėkmingai susidoroti su sunkiomis užduotimis.

Panašios reikšmės:

Šokis

Čiuptuvas

Panašiai kaip antenos, šie jutimo organai padeda suvokti ir orientuotis. Todėl sapnuose jie reiškia santykį su aplinka. Jie perspėja elgtis apgalvotai, nebūti patikliam. Konkretesnė sapno reikšmė paaiškėja iš to, kokio gyvūno šie čiuptuvai.

Panašios reikšmės:

Antena

Cukrus

Panašios reikšmės:

Saldumynai

Cigaras

Dažnai šis vaizdinys simbolizuoja vyriškąjį lyties organą. Jis taip pat gali reikšti ir troškimą turėti tėvišką draugą bei gynėją.

Panašios reikšmės:

Pypkė